Mapo Group

S moderními pomůckami není inkontinence tabu

Diskrétní a cenově dostupné inkontinenční pomůcky. Díky širokému sortimentu z distribuce MAPO medical si čeští pacienti můžou vybírat jen ty nejdiskrétnější a plně funkční.

přečíst článek

Pomoc pro neplodné páry i ženy bez partnera

Single život dnes není nic neobvyklého. Ženy ale na rozdíl od mužů mají své limity a v určitém věku řeší mateřské povinnosti.
 

přečíst článek

Větší komfort i do menších ambulancí

Když se řekne „nejmodernější lékařská technika“, málokdo si představí regionální ambulanci. Proto si dnes ukážeme, že kvalitní přístroje nepatří jenom do velkých nemocnic.

přečíst článek

MAPO ambulance nabízí jednodenní chirurgii

Do nemocnice jen na jeden den. I to je možné díky moderní medicíně. Seznamte se s trendem jednodenní chirurgie, který pacientům umožňuje uzdravit se doma.

přečíst článek

CardioAnalyst proměnil studenty ve stratégy

Software CardioAnalyst pomáhá včas odhalit vážné srdeční choroby. Aby se dostal do povědomí lékařů i pacientů, bylo potřeba vytvořit dobrou propagaci.
 

přečíst článek

V MAPO medical svému zboží rozumíme

Naše dceřiná společnost MAPO medical je výhradní distributor lékařských nástrojů ENDO-FLEX. Díky školení přímo od výrobce máme v malíčku všechny výhody endoskopických novinek.

přečíst článek

Nová lůžka pro větší pohodlí

Kvalitní lůžko je základ. Zvlášť, když jde o dlouhodobě hospitalizované pacienty. Komfortní a bezpečné poležení jsme zajistili všem 23 klientům následné péče v Zábřehu.

přečíst článek

V Šumperku stavíme sportovní lázně

Aktivní odpočinek a relaxace uprostřed parku. Ve Sportovních lázních Sanatorka šumperští brzy najdou všechno, co je potřeba ke zdravému pohybu.
 

přečíst článek

Nové využití staré porodnice

Zábřežská porodnice má nové poslání. Desetimilionová investice MAPO reality vrátila do staré budovy komfort i potřebná nemocniční lůžka. Po náročné rekonstrukci.

přečíst článek

Všechna vyšetření v jedné ORL ambulanci

Praktická pro lékaře, pohodlná pro pacienty. To jsou dvě největší přednosti ORL jednotky, kterou jsme vybavili olomouckou ambulanci.
 

přečíst článek

Špičkové přístroje pro úspěšnou léčbu

Rakovina tlustého střeva a karcinom prsu – diagnóza, kterou si v České republice ročně vyslechne několik tisíc pacientů.
 

přečíst článek

Vyžeňte nudu z čekárny!

Skoncujte s nudou v čekárnách pomocí LCD panelů! S plochou obrazovkou utíká pacientům doba před dveřmi ordinace rychleji, a navíc se dozví o všech vašich akcích a novinkách.

přečíst článek

Smart Hospital – chytré řešení pro nemocnice

Svět technologií zažívá další revoluci. Přináší s sebou řadu změn, které se brzy dotknou našeho každodenního života.
 

přečíst článek