Mapo Group

Špičkové přístroje pro úspěšnou léčbu

Rakovina tlustého střeva a karcinom prsu – diagnóza, kterou si v České republice ročně vyslechne několik tisíc pacientů. Aby byla léčba co nejúspěšnější, neměli bychom zapomínat na prevenci. Kolonoskopická a mamografická vyšetření se ale neobejdou bez kvalitní lékařské techniky. Nejmodernější přístroje z distribuce MAPO innovations zamířily do Olomouckého kraje a my vám ukážeme, jak pomáhají v boji s obávanými chorobami.

Detailnější analýza pro lékaře, větší pohodlí pro pacienty

Kvalitní zobrazení je v případě vyšetření vnitřních dutin důležité. Aby lékařům neuniklo nic, co nepatří do jícnu, žaludku nebo tlustého střeva, je potřeba spolehlivá lékařská technika. To samé platí i pro mamografický screening. Špičkový přístroj poskytne detailní snímek bez ohledu na velikost prsou i jejich další fyziologické vlastnosti. Precizní podklady pro diagnostiku představují klíčový krok pro včasné odhalení rakoviny. Mamograf Senographe Essential Care a endoskopický systém nové řady zohledňují jak větší pohodlí pacientů, tak i nároky moderní medicíny.

Precizní mamograf je půl prevence

Rakovina prsu patří mezi nejčastější nádorová onemocnění u žen. Pokud se ji ale podaří odhalit včas, je úspěšnost léčby poměrně vysoká. Mamograf pomáhá odhalit rizikové útvary ještě předtím, než se příznaky projeví při samovyšetření. Nová generace přístrojů, které dodává MAPO innovations, nabízí větší kvalitu snímků a zároveň výrazně nižší radiační zatížení pacientů. Automatická optimalizace parametrů poskytne lékařům kvalitní zobrazení bez ohledu na velikost prsou nebo hustotu tkáně. Algoritmus Fine View se zase postará o unikátní ostrost detailů. To ale není všechno. Mamograf se dá dovybavit například 3D akviziční nebo kontrastní diagnostickou technikou. Pacienti a lékaři z Olomouckého kraje mají tenhle moderní přístroj k dispozici už rok.

Nová generace přístrojů nabízí větší kvalitu snímků při nižším radiačním zatížení pacientů.

Nemoci se před novým endoskopem neschovají

Během gastroskopie a kolonoskopie musí mít lékař oči na stopkách. Nebo spíše na obrazovce, kde bedlivě sleduje povrch pacientovy sliznice. Zánětlivé choroby, polypy ani nádory se před novým gastroskopem a kolonoskopem neschovají. Aby níže ležící cévy nezkreslovaly obraz sliznice, je náš přístroj vybavený úzkopásmovým zobrazováním. To znamená, že osvětlení vnitřních dutin probíhá přes optické filtry, které odliší sliznice od cévní sítě. Dokonalé zaostření má na starosti tzv. Dual Focus. Ten umožní lékaři změnit polohu endoskopické optiky stiskem jediného tlačítka. Technologii RIT zase ocení pacienti – zavádění přístroje jde snáz, a tak mají tuhle náročnou fázi vyšetření rychleji za sebou.

Skloubit nároky moderní medicíny s větším pohodlím pacientů není jen tak. Přístroje z nabídky MAPO innovations ale dokazují, že inovace v lékařské technice vám umožňují těchto požadavků dosáhnout. Plánujete vybavit svoji nemocnici novými přístroji? Dejte nám vědět!