Mapo Group

Jediná rázová vlna v regionu

Rázová vlna pomáhá ulevit od bolesti i omladit problémové partie. Pacienti MAPO ambulance ji mají k dispozici přímo v Jesenické ortopedii.

Hotovo za 10 minut
Co si pod pojmem „rázová vlna“ představit? Jde o akustickou vlnu, která dokáže v měkkých tkáních nastartovat proces hojení a regenerace. Energie se přitom soustředí přímo na bolavé místo.  Rázová vlna uleví od akutní i chronické bolesti, takže se hojně využívá jak na ortopedii, tak třeba v oblasti fyzioterapie a sportovní medicíny. Její účinnost si v Jeseníku můžete ověřit sami. Stačit vám k tomu bude 3 až 5 desetiminutových návštěv.

Rázová vlna pomáhá v Jeseníku při bolestech i vadách na kráse.

Pro zdraví i krásu
Rázovou vlnu vám specialisté z MAPO ambulance naordinují při potížích s Achillovou šlachou, tenisovým loktem, patní ostruhou, bolestech v rameni nebo u tzv. „skokanského kolene“. Kromě úlevy od bolesti se tahle neinvazivní terapie používá i k odstraňování estetických problémů. Je možné s ní omladit pokožku problémových partií nebo rozproudit lymfatický systém. Její energie poradí taky s celulitidou, striemi nebo jizvami.

Na co si dát pozor
Přestože rázová vlna nemá žádné nežádoucí účinky, existují situace, kdy vám ji lékař nedoporučí. Před samotnou terapií s vámi probere, jestli je pro vás tenhle typ léčby vhodný. Provádět se totiž nemá těhotným ženám, pacientům s endoprotézou nebo kovovým implantátem, dále těm, kteří se léčí s hemofilií, křečovými žilami, hlubokou trombózou, akutním zánětem nebo onkologickým onemocněním.

Jedinou rázovou vlnu v regionu nabízí jesenická ortopedie v rámci sítě MAPO ambulance. Ta usiluje o to, aby pacienti měli na dosah i moderní léčbu, která je jinak dostupná spíše v krajských městech.