Mapo Group

Moderní operační stůl? Dodáme!

Vsedě i vleže. Při operaci nosních mandlí nebo přepážky je důležitá správná poloha pacienta. Nový operační stůl z distribuce MAPOi ji šumperským lékařům umožňuje nastavit tak, aby šlo všechno hladce.

Z ambulance na operační sál
Zvětšené nosní mandle nebo problémy s nosní přepážkou přivádí pacienty do ORL ambulance poměrně často. Děti i dospělé čeká nejdřív základní vyšetření. Přímo na místě mohou lékaři provést endoskopické vyšetření nosohltanu, hrtanu a průdušnice. Větší zákroky se pak řeší na operačním sále.

Promyšleno do detailu
Nový operační stůl RAMED 4200 už od listopadu slouží lékařům a pacientům v Šumperku. Je mobilní, má elektrický zdvih i náklon zádové části a umožňuje polohováním hlavy +/- 30°. Na boční lišty si lékaři mohou přidat další příslušenství, aby měli všechny potřebné nástroje po ruce. Výrobce myslel na každý detail, a tak na stole nechybí ani opěrka ruky pro anesteziologa nebo fixační podložka hlavy pacienta. Ten má díky odnímatelnému čalounění zajištěný maximální komfort po celou dobu zákroku.

Operační stoly z distribuce MAPOi přináší chirurgům nové možnosti při endoskopických zákrocích.

Stabilní a mobilní
Stůl si zachovává vysokou stabilitu i při mobilním uspořádání. Díky zabudovaným kolečkům není problém ani snadný pojezd po sále. Konstrukce z vysokojakostní nerez oceli něco vydrží – její kvalitu potvrzují atesty. Přestože se polohování křesla neobejde bez elektřiny, vystačí si s bezúdržbovými akumulátory. Lékařům tak pod nohama nepřekáží žádné kabely a operovat mohou nezávisle na dodávce elektřiny ze sítě.

Moderní lékařskou techniku MAPOi dodá i do vaší nemocnice. Stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu.