Mapo Group

Nová lůžka pro větší pohodlí

Kvalitní lůžko je základ. Zvlášť, když jde o dlouhodobě hospitalizované pacienty. Komfortní a bezpečné poležení jsme zajistili všem 23 klientům následné péče v Zábřehu.

Soběstačnost a pohodlí

Všichni pacienti ze zábřežského oddělení následné péče se uzdravují s maximálním pohodlím. O to se jim stará nejen ochotný personál, ale i 23 moderních lůžek. Postele Altura Thema dodané společností MAPO innovation jsou elektricky polohovatelné. Umožňují nastavit jak jednotlivé části lůžka, tak samotnou výšku. Ovládání není složité – soběstačnější pacienti ho zvládnou sami. Těm nejméně pohyblivým pak rády pomohou sestry. I pro ně jsou nová lůžka vítaným komfortem, který jim ulehčí jinak namáhavé polohování pacientů.

Bez pádů a proleženin

Kromě pohodlí poskytují lůžka Altura Thema taky potřebné bezpečí. Díky dvěma typům postranic se pacienti nemusí bát pádu ani omezení pohybu. Protože lůžka vycházejí z potřeb dlouhodobě hospitalizovaných lidí, jsou vybavená systémem pro prevenci proleženin a nastavením protišokové polohy. Nechybí ani funkce Kardiackého křeslo, která se postará o správné fungování vnitřních orgánů.

Moderní lůžka si v Zábřehu chválí pacienti i ošetřující personál.

Zlatý hřeb následné péče

Nemocnice Šumperk investovala do nových lůžek více než jeden milion korun. Tím dokončila úspěšnou rekonstrukci bývalé zábřežské porodnice, která se proměnila v moderní zázemí pro následnou péči. Pacienti po operacích, úrazech nebo akutním onemocnění si teď navíc mohou nastavit výšku lůžka podle svých aktuálních potřeb. Tím se kvalita zdejších zdravotnických služeb posunula zase o něco výš.

Moderní vybavení dodáme i do vaší nemocnice. Dopřejte svým pacientům lepší péči a kontaktujte MAPO innovation!