Mapo Group

S moderními pomůckami není inkontinence tabu

Diskrétní a cenově dostupné inkontinenční pomůcky. Díky širokému sortimentu z distribuce MAPO medical si čeští pacienti můžou vybírat jen ty nejdiskrétnější a plně funkční, přitom cenově dostupné a k životnímu prostředí šetrné zdravotnické pomůcky.

Inkontinence se týká mužů i žen

Nechtěný únik moči trápí častěji ženy. Bývá to hlavně v období těhotenství, menopauzy, po porodu nebo v pokročilejším věku. Mužům inkontinence komplikuje život především v souvislosti s prodělaným onemocněním, například s mozkovou mrtvicí, roztroušenou sklerózou nebo po operaci prostaty. Pro všechny ale platí, že by neměli odkládat návštěvu urologa. Ten jim může doporučit speciální cviky na posílení pánevního dna, léky a vhodné inkontinenční pomůcky.

Široká nabídka, snadný výběr

MAPO medical nabízí inkontinenční pomůcky od předního italského výrobce, jehož je exkluzivním distributorem pro český trh. Společnost SILC poskytuje pacientům komfortní řešení inkontinence a osobní hygieny. Můžou si vybrat pomůcky přesně podle svých momentálních potřeb. Všechny typy produktů mají specifické barevné označení a stupnici od 1 až do 10 kapek. Podle nich si vyberou pomůcky pro daný stupeň inkontinence – od velmi mírné až po nejtěžší.

Podle barev a jednoduché stupnice si pacient vždycky vybere ten správný typ pomůcek.

Komfort pro pacienty, ošetřovatele i přírodu

Nová řada Soffisof používá výhradně celulózu ze 100% certifikovaných lesů. S potvrzením PEFC má výrobce jistotu, že les zůstane zachován pro rostliny a zvířata. Respektuje se také tempo jeho růstu a opětovné zalesňování kácených oblastí. Inkontinenční pomůcky Soffisof obsahují speciální polymer, který váže zápach. Pomocí nového indikátoru ošetřující personál snadno pozná, jestli je pomůcka schopná absorbovat další tekutinu. Tím se snižuje nutnost s pacienty příliš často manipulovat.

Nabídnout pacientům kvalitní pomůcky bude vždycky naší prioritou. Dopřejte svým pacientům i ošetřujícímu personálu maximální komfort.
Stačí kontaktovat MAPO medical.