Mapo Group

Větší komfort i do menších ambulancí

Když se řekne „nejmodernější lékařská technika“, málokdo si představí regionální ambulanci. Proto si dnes ukážeme, že kvalitní přístroje nepatří jenom do velkých nemocnic.

Komplexní vyšetření přímo v regionu

Takové je poslání MAPO ambulance. Tahle síť moderních ordinací poskytuje pacientům z Olomouckého kraje komfortní zdravotnickou péči bez složitého dojíždění.  Na chirurgii, proktologii, ortopedii a ORL můžou zajít v Zábřehu, Mohelnici, Jeseníku a Olomouci. A právě olomoucká ORL ambulance se od letošního února pyšní jednou z nejlepších vyšetřovacích jednotek.

Všechno pod jednou střechou

Nová ORL jednotka od společnosti Heinemann přinesla komfort lékařům i pacientům. Díky větší vybavenosti už není nutné posílat nemocné na další specializovaná pracoviště. Všechny standardní ORL výkony se totiž dají provést na jednom místě. Pacienti se záněty krku, nosu a ústní dutiny také nemusí dlouho vysedávat v čekárně, protože s jednotkou ORL Unit trvá vyšetření kratší dobu.

Všechny nezbytnosti pro komplexní ORL vyšetření teď budou mít lékaři olomoucké ambulance vždycky po ruce.

Záruka dlouhé spokojenosti

Moderní jednotka s mikroskopem, endoskopy, digitálními ukazateli, vestavěným ohřevem zrcátek, odsávací hadicí a tlakovým 37stupňovým vodním systémem bude v Olomouci sloužit ještě dlouho. – Má celokovovou konstrukci, která zaručuje perfektní výkon po řadu let. Investice v hodnotě 1,7 milionu korun se tedy rozhodně vyplatila.

Chystáte se i vy na nákup moderního vybavení do své ordinace? Pak budete potřebovat spolehlivého dodavatele.  Dopřejte svým pacientům stejný komfort, jako mají ti olomoučtí, a kontaktujte MAPOi!