Mapo Group

Být zaměstnancem MAPO Group se vyplatí

Sedm dní v týdnu, 24 hodin denně je zaměstnancům MAPO zdarma k dispozici tým právníků, finančních koučů, psychologů a dalších odborníků ze společnosti ELA. Dokážou jim pomoct téměř s čímkoliv.

Právo

Právní pomoc vyhledávají zaměstnanci MAPO Group nejčastěji. Ať už je trápí dědictví, majetková vypořádání nebo odstoupení od smlouvy, odborníci ELA jsou tu pro ně.

Psychologie

Počet pacientů s depresí stále stoupá. Za život se s ní potká více než třetina lidí v produktivním věku. Důležité je ji nepodceňovat a včas vyhledat pomoc. Nezáleží na tom, jestli je problém klinická deprese, bipolární porucha nebo poporodní deprese, ELA specialisté se o zaměstnance MAPO Group postarají.

Finance

Průměrná mzda vzrostla na 34 105 Kč, ale ne každý na ni dosáhne. Při nezodpovědném zacházení s penězi se může stát, že vám na dveře zaklepe exekutor. Jak řešit finanční záležitosti a zvýšit si finanční gramotnost - s tím pomůžou odborníci z ELA.

Zdravý životní styl

Zdravý životní styl přímo ovlivňuje délku a kvalitu lidského života. Nastavit si správný režim a zkombinovat ho s prací a rodinným životem je složité. S profesionálem po boku to je hračka. Zaměstnanci MAPO Group to vědí - vedle nich stojí ELA.

Chcete se také stát členy rodiny MAPO a mít výhody, jako všichni naši zaměstnanci? Podívejte se na seznam volných míst. Třeba hledáme právě Vás.