Mapo Group

MAPO Group je zaměstnancům oporou i v soukromém životě

Pomoc právníka, psychologa nebo finančního specialisty občas potřebuje každý. Zaměstnanci MAPO Group mají v rámci BOZP asistenční služby k dispozici zadarmo.

Zaměstnanec není jen číslo
„Investujeme do zdravé budoucnosti.“ – Heslo MAPO Group se vztahuje jak k moderním projektům, do nichž investujeme, tak k lidem, kteří u nás pracují. Zaměstnance nevnímáme jako pouhá čísla na výplatních listinách. Jsou pro nás především lidskými bytostmi, kterým chceme být oporou i v jejich soukromém životě. Proto jsme si dali závazek rozšířit pro ně portfolio BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci). Zatímco většina českých firem nabízí zaměstnancům jen zákonné školení, my jsme pro ně chtěli víc. Inspirace přišla od předních světových firem.

Odborné poradenství pro větší pohodu
ELA (Employeee Life Assistant) má v zahraničí velkou prestiž. Asistenční službu nabízí svým zaměstnancům pouze společnosti s certifikátem Humane Employer (Humánní zaměstnavatel). Nově se mezi ně řadí i MAPO Group. Když jsme se dozvěděli, že i v České republice je možné zajistit odbornou asistenční službu, nebyl důvod váhat. Kompletní realizační tým specialistů z oblasti práva, financí, mezilidských vztahů nebo zdravého životního stylu nám pomáhá podporovat zdraví a psychickou pohodu našich zaměstnanců.

Rada odborníka je v náročných životních situací nad zlato. Zaměstnanci MAPO Group se můžou svěřit specialistům kdykoli – telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Anonymita zaručena
Ne vždycky je snadné začít o svých problémech mluvit. Zvlášť pokud jde o citlivá témata, jako je například úmrtí blízké osoby, exekuce, rozvod, vymáhání dluhů, zdravotní problémy nebo sousedské spory atd. Aby se naši zaměstnanci mohli bez obav svěřit do péče profesionálů, mají záruku anonymity a maximální diskrétnosti. Ať už se rozhodnou vyhledat odbornou pomoc z jakéhokoli důvodu, všechno zůstane pouze mezi nimi a daným poradcem.

Jsme rádi, že i v České republice mají firmy možnost zahrnout do BOZP ve světě osvědčenou asistenční službu. A také nás těší, že jsme mohli být mezi prvními, kdo u nás tento trend zrealizoval.