Mapo Group

Všechna vyšetření v jedné ORL ambulanci

Praktická pro lékaře, pohodlná pro pacienty. To jsou dvě největší přednosti ORL jednotky, kterou jsme vybavili olomouckou ambulanci. Přečtěte si, proč se vyplatí mít všechny nástroje na jednom místě.

Už žádné přesuny mezi ordinacemi

Nacpané čekárny plné nemocných se záněty krku, nosu a ústní dutiny už máme díky moderní vyšetřovací jednotce za sebou. ORL Unit umožňuje lékařům vyšetřit nemocné komplexně, a přitom rychle. Zdravotníci mají všechny potřebné nástroje při ruce, takže se pacienti nemusí přesouvat na další specializovaná pracoviště. Stačí si sednout do pohodlného křesla a šetrné vyšetření může začít.

ORL nezbytnosti pohromadě

Mobilní zařízení pro ušní, nosní a krční se vejde do jedné ambulance. Lékaři mají k dispozici mikroskop, endoskopy pro vyšetření krku, vestavěný ohřev a předehřev zrcátek, tlakový 37stupňový vodní systém, nerezové tácky na odkládání nástrojů, odsávací hadici… – zkrátka všechno, co potřebují pro standardní výkony své praxe. Kromě nich ORL Unit nabízí také nejnovější přístroje pro diagnostiku a léčbu. Tympanometr s klinickou sondou, profesionální autokabina s ventilací a ultrazvuková jednotka posunuly úroveň olomoucké ORL zase o úroveň výš. 

Hygiena na jedničku po celé roky

Na vyšetřovací jednotku ORL Unit se lékaři můžou spolehnout po řadu let. Celokovová konstrukce je totiž zárukou dlouhé životnosti. Antibakteriální složka nátěru se navíc postará o snadné splnění těch nejpřísnějších hygienických norem. Použití a skladování chirurgických nástrojů tak bude ve vaší ambulanci vždycky předpisové. 

Dostupné a kvalitní vybavení může mít i vaše nemocnice. Zajistit nákup špičkové zdravotnické technologie pomůžeme i vám.
Bez ohledu na to, ze které části ČR jste!