Mapo Group

Moderní léčba hemoroidů přímo v regionu

V MAPO ambulance se léčby hemoroidů nemusíte bát. Bezbolestné řešení choulostivého problémů nabízíme na 3 místech Olomouckého kraje.

Hemoroidy nejsou tabu!
Zvětšené křečové žíly v konečníku nesouvisí s věkem. Kromě starších pacientů a žen po porodu můžou trápit kohokoli, kdo k nim má dědičné předpoklady nebo nedodržuje zdravý životní styl. Bolest, svědění a krvácení tedy může přimět k návštěvě proktologie i mladší ročníky. Hemoroidy nejsou tabu, dají se léčit diskrétně a bezbolestně. Konzultaci s lékařem ale rozhodně neodkládejte. Naopak, čím dříve přijdete, tím snáz bude vaše léčba probíhat. Zanedbané hemoroidy můžou způsobit daleko nepříjemnější potíže, například inkontinenci.

Bez bolesti a hospitalizace
Naši odborníci z proktologické ambulance léčí hemoroidy revoluční metodou. Ta nebolí, plně ji hradí pojišťovna, a navíc se dá zvládnout bez hospitalizace. Jak funguje? – Nad viditelné křečové žíly v konečníku umístíme speciální gumové kroužky. Tím se uzavřou přívodové cévy. Po čase pak samovolně dochází k odloučení tkáně, která na sliznici nepatří.

Diskrétní a profesionální přístup je v našich proktologických ambulancích samozřejmostí.

Nemusíte jezdit daleko
MAPO ambulance nabízí tuhle novinku hned na 3 místech našeho regionu. Objednat se do proktologické ambulance můžete v Zábřehu, v Mohelnici nebo v Šumperku. V rámci naší sítě zajišťujeme v Olomouckém kraji zdravotní péči v oblasti chirurgie (včetně té jednodenní), ortopedie a ORL. Protože chceme, aby byla moderní medicína dostupná pro široké veřejnosti, spolupracujeme se všemi českými pojišťovnami. Díky tomu můžeme přijmout takřka každého a pacienti u nás za běžné zákroky neplatí.