MAPO Group

V MAPO medical svému zboží rozumíme

Naše dceřiná společnost MAPO medical s.r.o. je výhradním distributorem lékařských nástrojů ENDO-FLEX. Díky praktickému školení přímo od výrobce máme v malíčku všechny výhody endoskopických novinek.

Časem prověřená kvalita

Endoskopické nástroje ENDO-FLEX se osvědčily už několika generacím lékařů. Ti jim důvěřují už více než 30 let. A není divu – tyhle navzájem kompatibilní přístroje jsou vyrobené podle potřeb zdravotníků i samotných pacientů. Přísné zdravotnické standardy splňují hned v 50 zemích světa včetně České republiky.

Nástroje ENDO-FLEX prověřilo několik generací lékařů.

Školíme se u odborníků

Výrobce zná svoje zboží nejlépe. Proto se školení našeho obchodního týmu ujal Gustavo Garciá Casa, který za námi přijel z Německa. Během celodenní kurzu naše obchodníky seznámil s endoskopickými ultrasonografickými jehlami. Ty se používají při odebírání vzorků pro cytologické nebo histologické vyšetření. Účastníci školení prošli dokonce praktickým nácvikem, aby věděli, jaké výhody přináší nástroje lékařům a pacientům.

Komfort pro pacienty i lékaře

Na vlastní oči jsme se přesvědčili, že ultrasonografické jehly SonoFlex EUS ocení nejen zdravotníci. Díky snadné manipulaci s nástrojem a speciální povrchové úpravě je zákrok mnohem šetrnější k pacientům. Bezpečné zajištění v pouzdře, viditelnost až po špičku a možnost ovládat jehlu jednou rukou už jen doplňují řadu důvodů, proč byste ENDO-FLEX měli vyzkoušet i ve vaší nemocnici.

Enteroskopii na světové úrovni můžete svým pacientům nabídnout i vy. Stačí k tomu jedna online objednávka!