Mapo Group

Vyžeňte nudu z čekárny!

Skoncujte s nudou v čekárnách pomocí LCD panelů! S plochou obrazovkou utíká pacientům doba před dveřmi ordinace rychleji, a navíc se dozví o všech vašich akcích a novinkách.

Zábava pro pacienty, komunikační kanál pro vás

Pacienti stráví v čekárně průměrně 30 minut. A tuhle půlhodinu si moc rádi ukrátí třeba sledováním videí. Protože je LCD obrazovka často jediným zdrojem zábavy v čekárně, zaujme pozornost pacientů daleko lépe než tištěné prospekty a plakáty na nástěnce. Vzhledem k tomu, kolik se v čekárnách za den vystřídá nemocných s doprovodem, mají LCD panely ve zdravotnických zařízeních vysokou sledovanost naprosto jistou.

Vaše videa 24/7 a v jakémkoliv formátu

Používáme profesionální LCD obrazovky, které jsou určené pro 16–24hodinové vysílání. Bez problémů se tedy přizpůsobí ordinačním hodinám. O perfektní obraz se postará Full HD rozlišení 1920 x 1080 s vysokou svítivostí a kontrastem. Své spoty nebo vzdělávací videa můžete mít v jakémkoli formátu. LCD panely si poradí nejen s oblíbeným AVI a MP4, ale také s MPG, MPEG, WMV, MKV, MOV, FLV, ASF, 3GP a řadou dalších. Promítat v čekárně můžete také samotný obraz, který je uložený jako JPG, JPEG, PNG, BMP, PPT nebo PPTX.

Obsah vám upravíme, nebo kompletně vyrobíme na míru

Díky centrálnímu serveru s nonstop dohledem nejsou problém ani rychlé operativní změny vysílaného obsahu. S MAPO marketing bude vaše reklama vždycky aktuální. Pokud máte s tvorbou obsahu nějaký problém, našemu týmu grafiků stačí vaše představa. Reklamní spot vám vyrobí přesně na míru.

Vyhnat nudu ze své čekárny a informovat pacienty o svých nabídkách můžete třeba hned. Stačí, když se nám ozvete.