MAPO Group

V MAPO Group je nás dnes více jak 220 kolegů, odborníků z různých oblastí. Baví nás společně se starat o individuální potřeby našich zákazníků, poskytováním kvalitních služeb a atraktivních produktů prostřednictvím moderních technologií a inovací.

Našim cílem je moderní zdravotnictví, sledujeme trendy a nabízíme jen to nejlepší — efektivní přístup, zjednodušení a zpřístupnění našich služeb.

Například jsme pro klienty zřídili jednodenní chirurgie bez čekání na zákrok celé měsíce, dodali jsme do některých zdravotnických zařízení moderní 4D ultrazvuk, poskytující přesnější diagnostiku a komfort při vyšetřování pro klienty, vyvinuli jsme uživatelsky velmi příjemnou mobilní aplikaci pro e-recept, dodáváme LCD obrazovky do čekáren…

Pokud chcete vědět víc, podívejte se na náš blog.

Příběhy našich kolegů

Jací jsme?

Chráníme dobré jméno firmy

Všichni vždy jednáme v souladu s legislativou. Dodržování pravidel a etiky je pro nás samozřejmostí.

Záleží nám na našich zaměstnancích

Stojíme o dlouhodobou spolupráci. Pokud se nebojíte práce, máte u nás stabilní a jisté zaměstnání, s možností podílet se na zajímavých projektech. Nechybí ani dobrá atmosféra a příjemné pracovní prostředí.

Otevřená komunikace je základ důvěry

Kvalitní spolupráce napříč společnostmi jednotlivými odděleními je pro nás klíčová. Bez otevřené komunikace a transparentnosti bychom se neobešli. Podporujeme sdílení nápadů, vzájemné názory jsou pro nás důležité.

Kvalita a odbornost je pro nás prioritou

Na kolegy máme vysoké nároky, co do kvality práce a profesionálního přístupu, který umíme férově ocenit.

Jsme inovativní a milujeme moderní technologie

Sledujeme trendy a zavádíme je napříč společnostmi holdingu, abychom našim extérním i interním zákazníkům nabídli vždy to nejlepší řešení.

Líbí se Vám náš přístup?

Pokud ano, pak pojďte s námi tvořit MAPO rodinu i Vy.

Koho právě hledáme